SEZÓNNE AKCIE, NAČERPAJTE ENERGIU!!!


Pri kúpe 4 sezónnych masáži získate od nás jednu zadarmo!
Masáže je možné ľubovoľne kombinovať a nie sú časovo viazané.


Mätovo - rozmarínová masáž pre športovcov - masáž vhodná po športových výkonoch, napríklad po dobrej lyžovačke. Olej z mäty piepornej  uvoľňuje svaly, zmierňuje svalovú horúčku. Rozmarínový olej zlepšuje krvný obeh, zmierňuje bolesti zo zápalu kĺbov a uvoľňuje svalové kŕče. (40 minút, cena 13 EUR)

Medovo - škoricová detoxikačná masáž so zábalom - medová masáž prehreje celé telo, vytiahne z tela toxíny a škorica upokojí a pomôže s únavou. Škorica má veľmi pozitívne vlastnosti na celkové zdravie organizmu a je účinným pomocníkom v boji proti zime. Na záver masáže Vám spravíme zábal, ktorý doplní Vašej pokožke vitamíny, hydratuje ju a vy si dokonale oddýchnete. (60 minút, cena 20 EUR)

Zimná masáž na zahriate - masáž horúcimi lávovými kameňmi je jednou z najpríjemnejších relaxácii. Využíva teplo nahriatych lávových kameňov a v kombinácii s relaxačnou masážou. Atmosféru tejto masáže dokresľuje vôňa POMARANČA. (60 minút, cena 18 EUR)

Masáž lotosový kvet na uvoľnenie - magická kombinácia klasickej masáže, bankovej masáže a medovej masáže dostane Váš chrbát do formy a rozprúdi Vašu energiu. Bankovanie a klasická masáž Vám dôkladne uvoľnia zatuhnuté svaly, ako aj rôzne bloky. Následne medová masáž vytiahne z tela toxíny. Minerály v mede pokožku zjemňujú, hydratujú a pôsobia ako peeling. (60 minút, cena 20 EUR)

Tel.: 0918 956 459
e-mail:
Facebook: Štúdio Body Beauty&care